Кошик
71 відгук
Надійний продавець Prom.ua
Безкоштовна доставка на ліжкаОзнайомитись
Закарпатдекор
Графік роботи
 • Понеділок
  08:3018:00
 • Вівторок
  08:3018:00
 • Середа
  08:3018:00
 • Четвер
  08:3018:00
 • Пʼятниця
  08:3018:00
 • Субота
  10:0016:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380684994506
Василь
+380979794277
Марія
Закарпатдекор
Василь
УкраїнаЗакарпатська областьІршаваФедорова 21
zakdecor@outlook.com+380979794277+380684994506

Лакування сходин

Лакування сходин

Як вибрати лак для сходів? Технологія лакування сходин.

Як вибрати покриття для сходів? Переваги та властивості дерев’яних сходин.

Чи відрізняється чимось дерево від, скажімо, металу в плані нанесення лакофарбових покриттів?

1. На відміну від металу, деревина гігроскопічна. Не гірше води її поверхня поглинає фарби і розчинники.

2. Зволоження або нанесений лакофарбовий шар означають піднятий ворс: волокна деревини змінюють свою орієнтацію, і поверхня робиться шорсткою.

3. Текстура деревини сама по собі досить красива і може бути використана як елемент декору. Зрозуміло, в цьому випадку фінальне покриття повинне бути прозорим або напівпрозорим.

Давайте обговоримо кілька питань, які неминуче виникають при спорудженні дерев'яних сходів своїми руками.

Вибір покриття.

-Чи необхідний поверхневий шар? Хіба не можна просто покрити сходини, тятиви, балясини та поручні морілкою?

Морілки однозначно недостатньо. Будь-яке покриття повинне створювати бар'єр для вологи: вологість деревини змінюється при зміні вологості і температури навколишнього середовища і відповідно, можуть змінюватися і геометричні параметри виробів з неї. Придбання якісного напівфабрикату (в даному випадку щита, сходин, підсходин і т. ін.) саме по собі не може гарантувати споживачеві отримання якісного виробу з цього напівфабрикату. Якість готової продукції у вирішальному ступені залежить від кваліфікації майстрів і їх технічної оснащеності. Куплений товар до використання за призначенням повинен зберігатися в упаковці виробника, акуратно укладений в ряди, в опалювальних приміщеннях при відносній вологості повітря 40-60% і температурі біля +18-25°C. Упаковки товару повинні розкриватися безпосередньо перед лакопокрасочними роботами, монтажем або укладанням. Просочення цілком здатне вберегти дерево від більшої частини несприятливих факторів. Однак тут нас чекає одна пастка: масло і віск не захистять поверхню ступенів від механічного зносу. Ходити по просочених сходах лише босоніж або в м'яких тапочках ... ви впевнені, що це зручно?

Висновки? Вам вирішувати.

• Для фарбування дерев'яних сходів з низькосортної деревини оптимальний вибір - емаль. Вона приховає сліди шпаклівки на сучках і тріщинах; що важливіше, щільний поверхневий шар захистить поверхню від передчасного зносу і незначних механічних пошкоджень. Нарешті, емалевий шар легко мити.

• Якщо поверхня деревяних сходів позбавлена ​​значних дефектів, наш вибір - лак. Він підкреслить красу текстури, облагородивши її зовнішній вигляд. Якщо деревина  здається вам занадто світлою, можна або покрити її барвником перед лакуванням, або додати колір в сам лак (якщо така можливість передбачена виробником лаку).

Інші статті