Кошик
86 відгуків
Безкоштовна доставка на ліжкаОзнайомитись
Закарпатдекор
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Графік роботи
 • Понеділок
  08:3018:00
 • Вівторок
  08:3018:00
 • Середа
  08:3018:00
 • Четвер
  08:3018:00
 • Пʼятниця
  08:3018:00
 • Субота
  10:0016:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (97) 979-42-77
Марія
+380 (68) 499-45-06
Василь
Закарпатдекор
Василь
Федорова 21, Іршава, Україна
zakdecor@outlook.com+380979794277+380684994506

Дерев'яна яні стовпи

Стовпи для сходів з'єднують і утримують всю складну сходову конструкцію, є основними опорними елементами. У каталозі представлений широкий асортимент декоративних стовпів з дерева. Ми співпрацюємо безпосередньо з столярними майстернями і меблевими фабриками, тому пропонуємо вигідні ціни на весь асортимент товару.

 

Особливості дерев'дерев'яних стовпів для сходів

Сходи складаються з декількох основних елементів: косоура, ступенів, балясини, поручнів і опор. Є ще ряд допоміжних елементів, які грають більше естетичну роль (наприклад, оконечника і кулі). Сам стовп для сходів складається з декількох частин: п'яті, тіла, наголов'я стовпа, невершшя-кулі. Їх діаметр, форма і дизайн можуть бути самими різними.

Дерев'яні стовпи для сходів — це бруси, які є головними силовими елементами сходової огорожі. Вони беруть на себе навантаження поручня, рівномірно розподіляючи його по всій довжині, утворюючи надійну і жорстку зв'язку поручня і підстави.

Стовп, який закріплений внизу, спочатку піди, називається початковим. Зазвичай він має більш вишуканий дизайн. Початкові дерев'яні стовпи для сходів зазвичай прикрашаються різьбленням. Елемент, який розташовується у кінці балюстради, називають фінішним або завершувальним.

Якщо сходи мають складну форму і один або більше разів змінюють напрямок, в місці повороту встановлюють проміжні дерев'яні стовпи (бувають поворотні і розворотні, в залежності від того, на який кут сходи змінють напрямок).

 

Виготовлення дерев’дерев'яних стовпів для сходів під замовлення

Для виготовлення стовпів для сходів використовується деревина твердих листяних порід, переважно бук. Ми пропонуємо великий вибір дизайнів і розмірів. Є можливість придбати стовпи для сходів під замовлення в тій кількості, яка вам потрібна.

Перед виробництвом деревина проходити попередню обробку, доводитися до потрібного рівня вологості. Це гарантує, що стовб буде досить надійним і довговічним. Поверхня не має покриття. Стовп покривається фарбою або лаком разом з цілою сходовою конструкцією, коли вона буде в зборі.

Ми спеціалізуємося на дерев'дерев'яних сходах і комплектуючих до них. На всі питання щодо підбору стовпів і їх кількості дадуть відповіді наші консультанти. Зв'можливий зв'язок по телефону, електронною поштою або за допомогою онлайн чату на сайті.